10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Magyar Történeti Életrajzok 3 kötete, egybekötve: Márki Sándor: Mária Magyarország királynéja. 1370-1395. (I. évf. 1. köt.); Thallóczy Lajos: Csömöri báró Zay Ferenc 1505-1570.(I. évf. 2. köt.); Acsády Ignác: Széchy Mária. 1610-1679. (I. évf. 3. köt.); Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1885., Magyar Történelmi Társulat-Méhner Vilmos, (Franklin-ny.), 191+1 p.+8 t + 1 térkép.; 1 (Zay rézmetszetű arcképe) t.+4+171 p.+11 t.; 4+268 p.+10 t. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, szakadt lapokkal és táblákkal, egy sérült, kihajtható táblával, intézményi bélyegzőkkel. Sztehlo Kornél (1847-1940) evangélikus vallású ügyvéd névbélyegzőjével.