Books: History Number of items: 151
2243325
15676
379
Books: History
Other collectibles
Kommentár nélkül. Disszidensek levelei. Szamos Rudolf válogatása. Bp., 1958., Kossuth, 128 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.
3 000 HUF
2245737
15677
379
Books: History
Other collectibles
Dr. Szalay József: Deák Ferenc emlékezete. Hódmezővásárhely, 1903, Grossmann Benedek Utóda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1 800 HUF
2243300
15678
379
Books: History
Other collectibles
Pamlényi Ervin: A Horthy-korszak választási visszaélései. Bp., 1958, Hazafias Népfront, 71 p. Kiadói papírkötés
3 000 HUF
2243291
15679
379
Books: History
Other collectibles
1952 A kül- és belpolitikai helyzet és feladataink. Beszámoló az országgyűlésen 1952. dec. 15-i ülésén. Bp., 1952., Szikra. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
2 000 HUF
2238592
15680
379
Books: History
Other collectibles
Garami Ernő: Forrongó Magyarország. Emlékezések és tanulságok. Bécs, 1922., Pegazus, III-XII+243+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
2 000 HUF
2238043
15681
379
Books: History
Other collectibles
Fehér Géza: A bolgár-törökök szerepe és műveltsége. A bolgár-törökök és a honfoglaló magyarok határa a keleteurópai művelődés kialakulásában. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 120+4 p.+XXXII t. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, sérült kötéssel, gerinccel.
2 000 HUF
2189290
15682
379
Books: History
Other collectibles
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
1 600 HUF
2182114
15683
379
Books: History
Other collectibles
Deér József: Pogány magyarság, keresztény magyarság. Bp., 1993., Holnap. Kiadói papírkötésben. Reprint kiadás. 2222775
15684
379
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2209538
15685
379
Books: History
Other collectibles
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. köt. Bp., 1941-1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Hetedik kiadás. Kiadói félbőrkötésben, kissé kopott borítóval és gerincekkel.
6 000 HUF
2235232
15686
379
Books: History
Other collectibles
M. Lezsák Gabriella: Avarok a Herke-tónál. A Kunszállás-Fülöpjakabi avartemető története. Lakitelek, 2012, Antológia. 2. kiadás. 66p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
2182156
15687
379
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035