Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Kézdivásárhelyi Benkő Pál: A vadászat. Gyakorlati szakkönyv. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 467 p. Fekete-fehér fotókkal, képekkel illusztrálva. Meglazult, sérült fűzés.
Homoki Nagy István: Szárnyas vadászmesterek. Fotoriport a vadászmadarakról. Írta és fényképezte: - -. Ez a könyv az Országos Természettudományi Múzeum és Egyetemi Nyomda közös kiadványa. Bp., 1947., Magyar Könyvbarátok. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, szakadt, hiányos, sérült papír védőborítóban.
Diezels Niederjagd. Neunte Auflage herausgegeben von Gustav Freiherrn von Nordenflycht. Berlin, 1903, Paul Parey. Kiadói vászonkötésben, sérült gerinccel, mintás lapélekkel, német nyelven.
Philipp Karl Meran: Zwischen Weckruf und Strecke. Graz-Stuttgart,1974,Leopold Stocker Verlag. Német nyelven. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Philipp Karl Meran: ... und übrig blied die Jagd. Zwischen Weckruf und Strecke. Graz,1976, Leopold Stocker Verlag. Német nyelven. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.