2 000 HUF
9
A nagy háború katona nótái. - Gyűjtemény -. Gyűjtötte, sajtó alá rendezte és bevezette: Gömöri Jenő. [Nagybecskerek], 1918., 12. Cs. és Kir. Gyalogezred Rokkant Alapja, 184 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, körbevágott, A körbevágásból adódó hiányos dedikációval a szerzőtől,Gömöri Jenő Tamástól. (1890-1967)