2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Baunard: De Sonis Gaston tábornok élete. Esztergom, 1906, Esztergomi Papnövendékek Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Kiadói kissé kopott vászonkötés. CÃmlapon ajándékozási sorokkal és névbejegyzéssel. ElsÅ‘ néhány lap kissé foltos.