3 000 HUF
Heinz Bongartz: Luftmacht Deutschland. Luftwaffe - Industrie - Luftfahrt. Essen, 1939, Essener Verlagsanstalt. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, közte: Hermann Göring egészalakos portréjával, repülőgépek fotóival. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, festett felső lapélekkel, a vászon és a papírborító gerincén sérüléssel.