16575. 379. Closed Online auction Books: Military
3 000 HUF
0 HUF
Imák és intelmek a magyar kath. katonák számára. Molnár Vid Bertalan tábori lelkész, c. kanonok, apostoli protonotárius után. Bp., 1917, Stephaneum Nyomda R.T. Kiadói vászonkötésben, enyhén kopott.
Photo of the item taken by : ekb