2 400 HUF
15
Kozma Nándor: Hadimilliomosok. Bp., 1918., Táltos, (Bp., Muskát Béla-ny.), 200+4+4 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal. Benne a későbbi miniszterelnök, Huszár Károly sárvári országgyűlési képviselő előszavával.