Horváth Árpád: Csodafegyverek. Bp., 1972, Zrínyi Katonai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Átkötött vászon-kötés. Helyenként foltos oldalak, az utolsó oldalon tollal írt szöveg. Volt könyvtári példány.
A hadtörténet szolgálatában. HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Service of Hungarian Military History. MoD Military History Institute and Museum. Összeáll.: Eszes Boldizsár. Ford.: Eszes Boldizsár. Bp.,2008,Zrínyi. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Brankovics György: A magyar szabadságharcz története. Bp., 1909, Franklin, 419 p.+3 t. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, 4 hiányzó táblával, 38-43. oldalak között két lap és egy tábla kijár.
Frank Geron: Átkelés. Barraka őrnagy háborúja. Az IMP Könyvtárs c. sorozat részeként jelent meg. Bp., 1989, Interpress. Kiadói papírkötés, gerincen sérülés.
A világháború képes krónikája. I-II. köt. [Egybekötve.] I. köt.: A szarajevói merénylettől Longwy bevételéig. II. köt. A st,.quentini csatától az oroszok betöréséig. Bp.,én.,Révai. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Modern műbőr-kötés, az eredeti elülső papírborítókat bekötötték, a hátsó borító pótolt, körbevágott, kissé foltos lapokkal.