A háborúk világtörténete. Fordította: Félix Pál. Bp., 1992, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. A 21. fejezetet írta Amaczi Viktor. Jó állapotban.
Alfred Price-Mike Spick: A II. világháború híres vadászgépei. Ford.: Szabolcsi Ferenc, Tóth Attila, Vágó Tímea. 20. századi hadtörténet. Debrecen,1999.,Hajja és Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Ford.: Nádai Gyula. Bp., 1983, Zrínyi. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Heinz Bongartz: Luftmacht Deutschland. Luftwaffe - Industrie - Luftfahrt. Essen, 1939, Essener Verlagsanstalt. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, közte: Hermann Göring egészalakos portréjával, repülőgépek fotóival. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, festett felső lapélekkel, a vászon és a papírborító gerincén sérüléssel.
F. W. Hirst-J.E. Allen: Britisch War Budgets. Economic and Social History of The World War. London-New Haven, 1926, Humphrey Milford-Oxford University Press-Yale University Press. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
1991-1992 A Militaria Modell Magazin gyűjtőszáma. Bp., Magor. Papírkötés. Rossz állapotban! Számos kijáró oldallal, számos hiányzó oldallal (1. szám 4-9. oldalak között, 2. szám 22-27. oldalak között, 3. szám címlap-7. oldalak között, 4. szám 20-25. oldalak között, 5. szám 20-27. oldalak között, 6. szám.15/16,19/20 oldalak, 7. szám. 8-15., 18-23. oldalak között, 8. szám. 16-25. oldalak között,...
Der Völkerkrieg. III-IV. Szerk.: E. H. Baer. Stuttgart-Wien,é.n.,Julius Hoffmann-Österreichisches Verlags-Institut. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.