17196.
379. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
1936 Természettudományi Közlöny. 68. köt. Dr. Ilosvay Lajos, Dr. Mágócsy-Dietz Sándor és Dr. Zimmermann Ágoston közreműködésével szerk.: Dr. Gombocz Endre és Dr. Szabó Patay József. Bp., 1936., Kir. M. Természettudományi Társulat, XIII+674+140+4 p.+XLVI t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.