17199.
379. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
A műveltség könyvtára 2. köt: Az ember. Testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai. Szerk.: Alexander Bernát-Lenhossék Mihály. Bp.,1905, Athenaeum. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötés, bronz plakettel, kopott borÃtóval, a gerincen kis sérüléssel.