17198.
379. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
A műveltség könyvtára: Az ember I-II. köt. Testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai. Szerk.: Alexander Bernát-Lenhossék Mihály. Bp., én., Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.