17194.
379. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. J. F. Horrabin rajzaival. Bp., 1925, Genius Könyvkiadó Rt. J. F. Horrabin illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott és szakadt borítóval.