17408. 379. Closed Online auction Books: Other languages
8 000 HUF
0 HUF
Plinius Caecilius Secundus: Epistolae et panegyricus. Lipsiae, 1741, Maur. Geor. Weidmann. Kiadói bőr kötésben, sérült gerinccel, kopottas állapotban, festett lapélekkel.
Photo of the item taken by : kozár_edit