17450. 379. Closed Online auction Books: Other rarities
5 000 HUF
0 HUF
Eötvös Károly munkái 9 kötet a sorozatból, benne Deák Ferenc I-II: Bp., 1901-1905, Révai. Kiadói aranyozott, szecessziós-egészvászon sorozatkötésben, festett lapélekkel, kisebb kopásokkal
Photo of the item taken by : kozár_edit