17568. 379. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Gyulai Pál: Nők a tükör előtt. Beszély. Feszty Árpád rajzaival. Bp., 1888., Franklin, 158 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : hsz