2 400 HUF
Jókai Mór: Öreg ember, nem vén ember. Jókai Mór hátrahagyott művei III. köt. Bp., 1912, Révai, 243+1 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, kopott gerinccel, intézményi bélyegzővel.