2 000 HUF
11
Kalocsa Róza: Az illem könyve. A művelt ízlés és tapintatos modor az élet különböző viszonyaiban. A családi és társadalmi életben követendő illem-szabályok kézikönyve. Bp., 1884., Révai. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.