17523. 379. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
0 HUF
Kner Izidor: Eszmék és viaskodások. Gyoma, 1906., Kner Izidor, 6+408 p. Kiadói szecessziós aranyozott,festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, foltos, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert