17599. 379. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Max Knepper: Szodoma és Gomorha. A meztelen Hollywood. Ford.: Gerenday János. Bratislava-Pozsony, 1937., Eugen Prager Könyvkiadó, 170 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert