17468. 379. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
10
0 HUF
Nemzeti dalkönyvecske. Hetedik, javított és bővített kiadás. Bp., 1877, Lampel R. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, mintás lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzésekkel, bélyegzéssel
Photo of the item taken by : kozár_edit