1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Pintér Jenő: Századunk magyar irodalma. A magyar irodalom a XX. század első harmadában. Bp., 1943, Dr. Pintér Jenőné Vállalatának kiadása, Franklin- Társulat Nyomdája. Átkötött egészvászon-kötés. A címoldal kissé hiányos, javított, Dr. Dajbukát Jenő ex libris-szével és névbejegyzésével. Az utolsó oldal javított.