6 000 HUF
Új idÅ‘k lexikona. 1-10. köt. Nem teljes. Bp., 1936-1938, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, kiadói kartontokban, egy kötet papÃrborÃtójának a gerincén kis hiány, egy-két kötet papÃrborÃtóján kis szakadás, kis folt, tulajdonosi névbejegyzésekkel, dátumozásokkal. RendkÃvül szép, megkÃmélt állapotban.