17462. 379. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Ford.: Visi Imre. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, javított kötéssel, részben kijáró lapokkal.
Photo of the item taken by : kozár_edit