Vaderna József: Anyám szemébe zárva. Esztergom, 1990,Esztergom Városi Tanács. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban, számozatlan példány. A szerző által dedikált.
Karikó János földmíves népköltő válogatott versei. Biatorbágy, 2001, Biatorbágy Kultúráért Alapítvány. Kiadói egészvászon-kötés. Az 1904-es kiadás reprint kiadása.
Verne Gyula: A gőzház. Ford.: Szász Károly. Bp., én.,Franlin, 356 p. Oldalszámozáson belül egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés.
Lánkai István: A jó levél: jobb üzlet. A kereskedelmi levelezés kézikönyve. Bp.,é.n., Lingua. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos. A szerző által dedikált.
Chantal Thomas: Sade. Ford.: Vargyas Zoltán. Az előszót írta és a képeket válogatta: Kovács Ilona. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Első kiadás. Kiadói papírkötésben.
Kaiser László: Eseménynaptár. Berzsenyitől Bódy Gáborig. A Teleszkóp sorozat kötete. Bp., 1998, a Kráter Műhely Egyesület kiadása. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.