Vezércsillagok. Velős mondatok és költői gondolatok. Haza és külföldi remekírók műveiből. Bp.,1901, Franklin. Negyedik, javított és bővített kiadás. Korabeli aranyozott, félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban
5 db könyv tétel, közte: Raymond Buckland: A boszorkányság nagykönyve. Bp., 2000, Édesvíz kiadó. Kiadói kartonált kötésben. + Ellen és Michael Albertson: A csábítás íze. H.n., 2000, Media Nox. + Beth Ciotta: Szerelemtornádó. Cupcake imádók klubja. H.n., 2014, Illia. + Kneszl Beáta Carmen: Én, a megbélyegzett. H.n., 2016, Figyelem. + Stephen White: Feltétlen bizalom. H.n., é.n., General Press.
Jókai Mór: A jövő század regénye I-II. köt.Jókai Mór összes művei LII-LIII. köt. Bp., 1896., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, az I. kötet gerincén kis sérüléssel.
Gubcsi Lajos: Egy kun Budán és Pesten. Szolgái s nem urai vagyunk a nemzetnek. Bp., 2010., Szerzői kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, hullámos lapokkal. A szerző által dedikált.
Ady Endre összes versei. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, enyhén kopott + Kovách Aladár: Téli zsoltár. Drámai játék három felvonásban. Bolyai könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, firkával és bélyegzéssel. + Balassi Bálint összes versei és levelei. Bp., 1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, festett lapéle...