Books: Other rarities Number of items: 326
2242309
17459
379
Other collectibles
Verne Gyula: A zöld sugár. Fordította: Zigány Árpád. Második kiadás. Bp., 1917, Franklin. Kiadói félvászon kötésben, ex librisszel
5 000 HUF
2242246
17460
379
Other collectibles
Verne Gyula: Tizenötéves kapitány. Hiányzó lapokkal, sérült geinccel, kijáró lapokkal. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben.
5 000 HUF
2243420
17461
379
Other collectibles
Verne Gyula: A francia zászló. Ford.: Gaal Mózes. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, javított gerinccel és kötéssel, pótolt címlappal.
1 600 HUF
2243435
17462
379
Other collectibles
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Ford.: Visi Imre. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, javított kötéssel, részben kijáró lapokkal.
1 600 HUF
2238383
17463
379
Other collectibles
Sue Jenő: Létoiére őrgróf. Regény; ford. Komlóssy Lajos; Debrecen, 1863. Telegdi. Későbbi papír borítékban.Néhány lapszél szamárfüles. Ritka!
5 000 HUF
2243849
17464
379
Other collectibles
[Albert von ]Schrenck-Notzing: Titokzatos erők. (Physikalische Phaenomene des Mediumismus.) Ford.: Révay József. Az okkultizmus könyvei. Bp.,[1922],Kultura, 240+4 p.+6 t. Átkötött félvászon-kötés.
4 000 HUF
2243750
17465
379
Other collectibles
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1884, Athenaeum, 1 t+233+3 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső borító belsején folttal.
3 000 HUF
2245474
17466
379
Other collectibles
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Bp., 1958, Magyar Helikon. Sorszámozott példány 654/1000! Aranyozott kiadói egészbőr kötésben
3 600 HUF
2236708
17467
379
Other collectibles
[Le Normand, Marie-Anne Adeläide (1772-1843)]: Mlle Lenormand: A kártyavetés művészete. (L'art de tirer les cartes.) Ford.: Frigyes László. Bp.,é.n. (1928 kr.),Magyar Könyvkiadó, 59+5 p. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos címlappal.
2 000 HUF
2244310
17468
379
Other collectibles
Nemzeti dalkönyvecske. Hetedik, javított és bővített kiadás. Bp., 1877, Lampel R. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, mintás lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzésekkel, bélyegzéssel
2 000 HUF
2195115
17469
379
Other collectibles
6 000 HUF
2245011
17470
379
Other collectibles
Leni Riefenstahl: Emlékeim 1902-1945. Bp., 2003. Nagy Világ. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035