Books: Other rarities Number of items: 326
2245478
17471
379
Other collectibles
Vámos Miklós: Apák könyve. Bp., 2000, Ab Ovo. Dedikált! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 000 HUF
2245495
17472
379
Other collectibles
Eckhardt Sándor: Balassi Bálint. Magyar Írók. Bp.,[1941],Franklin, 224+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, egy lapon ceruzás aláhúzással, egy másikon ceruzás bejelöléssel, egyébként szép állapotban.
1 200 HUF
2244497
17473
379
Other collectibles
Tollas Tibor: Hazafelé. Válogatott versek. Bp.,1991,Antológia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. A szerző által aláírt.
1 000 HUF
2244472
17474
379
Other collectibles
Ez a Bókay, úgy látszik, intelligens ember! Egy jeles orvos a régi Pestről. Bókay Árpád emlékiratát szerk és sajtó alá rendezte Buza Péter. A kötetzáró tanulmány Kapronczay Károly munkája. Bp., 2003., Száz Magyar Falu. Kiadói kartonált papírkötés. 2245487
17475
379
Other collectibles
L. Kovásznai Viktória: Borsos Miklós. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonálásban
1 200 HUF
2245476
17476
379
Other collectibles
Nagy Natália-Vincze Attila: Zsenik egymásról. Bp.,2008,Világóceán. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző által aláírt.
1 200 HUF
2245549
17477
379
Other collectibles
William Shakespeare: Szonettek. Justus Pál fordításában. Balla Margit illusztrációival. Bp., 1989., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2245489
17478
379
Other collectibles
Paul Lendvai: Az eltékozolt ország. Bp., 2011, Noran Libro. Kiadói kartonált papírkötés kiadói papír védőborítóban. A szerző által aláírt.
1 400 HUF
2244302
17479
379
Other collectibles
Révész Béla: Negyvenöt miniatűr. Fáy Dezső 15 fametszetes illusztrációival. Bp.,(1922), Mentor, (Globus-ny.),214+2 p. Kiadói kartonált kötés, készült 100 amatőrpéldányban.
2 000 HUF
2245279
17480
379
Other collectibles
Végh Antal: Északi utakon. Bp., 1976., Szerzői. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel. Dedikált!
1 600 HUF
2243928
17481
379
Other collectibles
Póra Ferenc: A magyar rokonértelmű szók és szólások kézikönyve. Bp.,1907, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
1 200 HUF
2243869
17482
379
Other collectibles
Dr. Kováts György: Az egészség és boldogság forrása. A szuggesztió és autoszuggesztió hatása és története. Bp.,én., Tolnai, 160 p.+ 8 t. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035