1 000 HUF
Edward Grubb: A quakerek vallása. Ford.: Molnár Nándor. Sajtó alá rendezte, bevezetést és a jegyzeteket írta hozzá: Dr. Czakó Ambró. Szabad Iskola X. Bp.,[1928],Genius, 165+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.