17357. 379. Closed Online auction Books: Religion
100 HUF
14
0 HUF
Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván