1 800 HUF
Vercruysse Bruno: Uj és gyakorlati elmélkedések a mi Urunk Jézus Krisztus életéből, az év minden napjára. I.-II. kötet. 2 db. Kalocsa, 1900, Magyarul kiadja: Tóth Mike.Második kiadás. Egészvászon kötésben, kissé kopott, de jó állapotban.