Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ...Hozzákötve: Pisne nábozné které cyrkew ewangelická na Sarwassi, pri poswecowánj smého w nowe wystaweného chrámu, w nedeli. [Egybekötve.] Banské Bistricy-Pesstu, 1802-1788, Jana Sstephány-Jána Tamásse Trattnera z Petrosa, 4 sztl. lev. +8 (Pisne nábozné které cyrkew ewangelická)+1148 p.+ 37 sztl. lev. Szlovák nyelven. Későbbi átkötött aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy lapon javítással, az elülső szennylapon hiánnyal.
Missale. Az Országos Széchenyi Könyvtár Cod. Lat. 221. jelzetű úti misekönyvének hasonmása. Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával. Békéscsaba, 1989, Helikon. Rézkapcsos fa dobozban., kiadói védő papírmappában. Szép állapotban.
Kurz J. Henrik: Szent történelem tankönyve. Útmutató az isteni üdvintézkedés történelmi fejlése szerinti értelmezéséhez. Ford.: Fabó András. Protestáns Theologiakönyvtár. II. köt. Kiadják: Pesti Ev. Ref. Theologiai Intézet Tanárai. Pest, 1859., Osterlamm Károly, VII+338 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, a címlapon kis hiánnyal, egy javított, sérült lappal (I/II.), kissé kopott lapokkal.
1904 Bölcseleti folyóirat. Szerk.: Dr. Kiss János. XIX. évf. Bp., 1904, az Athenaeum R.-Társulat nyomása. Félvászon kötésben, kissé kopott állapotban, tulajdonosi névjegyzékkel.
A nem-keresztény népek hite, istentisztelete, hagyományai és szertartásai. Összeáll.: Erhardt Viktor. Esztergom, 1904, Buzárovits Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, egy részben kijáró lappal, laza fűzéssel.