Az özönvíz. Károli Gáspár bibliafordítása szerint. Berény Róbert rajzaival. Hungária Könyvek. 11. Egyetlen kiadás. Kolofon: ,,Ez a 11-ik Hungária-könyv. Készült a nagy világpusztulás után, egy jobb és emberibb élet reményében 1945. év őszén, a Hungária-nyomdában. Kiadói félvászon kötésben
Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
A 'gyermek Jézusról' nevezett Szent Terézia nővér karmelita apácának önéletrajza. (1873-1897.) Ford.: Nagyfejtő Gabriella. Bp.,1926,Szent István-Társulat. Ötödik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
Kováts J. István: A kereszténység és a társadalmi kérdések. Református Egyházi Könyvtár XVII. Bp., 1933, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Erdő Péter: Csak kegyelem. Bartha Szabó József és Jezsó Ákos beszélgetése Erdő Péterrel az egyházról, hazánkról, a családról és a társadalomról. Bp.,2003., Válasz. Kiadói kartonált papírkötés.
Theodor Beza (1519-1605): Novum D[omini] N[ostri] Jesu Christi Testamentum. Latine: ex interpretatione Theodori Bezae ultimo recognita. Amstelodami (Amsterdam),1624,Pauli Arnoldi f. a Ravesteyn,(Impensis Johannis Jansonii,)1+248 fol. Latin nyelven. Későbbi egészbőr-kötésben, a bőr a gerinc, és a borító egy részén sérült, 3 folio hiányzik, néhány aláhúzással, névbejegyzéssel./ Leather-binding, wit...