Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. I. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1923, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Ernesto Cardenal: A nyolc boldogság hegyén. Válogatta és fordította. Balássy László. Puszta Sándor előszavával. Bp.,1977, Ecclesia. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. A fordító, Balássy László (1928-1990), az Ecclesia Könyvkiadó szerkesztője, a Szent István Társulat irodalmi lektora, és az Új Ember szerkesztője.
[Füssy Tamás]: VII. Pius pápasága. I-II. rész. Házi könyvtár XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1876, Szent István-Társulat, V+430+XVI+442 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
Tower Vilmos: Illemkódex. Papok és szerzetesek számára. I. kötet II. kiadás. Bp., 1939, szerző kiadása. Kiadói papírkötésben, tulajdonosi bélyegzéssel. + Tower Vilmos: Illemkódex. Papok és szerzetesek számára. II. kötet. Bp., 1940, szerző kiadása. Kiadói papírkötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Dr. Gordos Gáspár: Ferences homíliák. Szentírásmagyarázat az A, B és C/1 év vasárnapjaira. Bp., 2004-2006, Terebint. Három kötetben. Kiadói papírkötés, jó állapotban