2 000 HUF
Dr. Alexander Bernát: Az újkori philosophia története. II. rész. - - egyetemi tanár előadásai után jegyzi Steiner Izidor bölcsészhallgató. 1902-1903. Bp., é.n, Kun S., 132 p. Stencilezéssel sokszorosított egyetemi jegyzet. Kiadói foltos, kopott egészvászon-kötés, aláhúzásokkal.