17259. 379. Closed Online auction Books: Social sciences
2 400 HUF
0 HUF
Kármán Mór Paedagógiai dolgozatai rendszeres összeállításban. I-II. köt. Bp., 1909., Eggenberger, 4+IV+456; 4+488+4 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány lapon ceruzás bejegyzésekkel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor