A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. Dr. Dréhr Imre előszavával. A rajzokat Somfay István készítette. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.), VIII+340 p.+31 t. +VIII+408 p.+21 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
cca 1900 Házi és szertornázás. Utasítás testedzésre és tornázásra. Közhasznu Könyvtár 23. sz. Bp., én., Pfeifer Manó, 30+2 p. Kiadói foltos papírkötés.
Ladányi Loránt: Bridzs tanfolyam. Kezdők és haladók számára. A borító és az illusztrációk Pályi Jenő. Bp.,[1943],Lingua, 176 p. Kiadói illusztrált papírkötés, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
Maróczy Géza: A sakk. Útmutatás a sakkjáték megtanulására. Tudományos zsebkönyvtár. Bp., [1926], Stampfel, 207 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, javított gerinccel, kissé szakadt borítóval.
Pálfai János: Korszerű módszerek a labdarúgó-edzésben. Testnevelési Tudományos Tanács 2. Bp.,1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3100 példányban.
Futballtörténeti könyvek tétele: Horváth H. Attila: Informális tanulás az Aranycsapat korában, Pongrácz György: Puha vagy, Jenő, Nagy Béla: Sárositól Simonig, Nagy Béla: Fradi meccskönyv, Vitos György: 100 éves a DVSC, 5 db
Douglas Kent Hall: Feszes mell, keskeny csípó, formás láb. Testépítés nőknek otthon és az edzőteremben Arnold Schwarzenegger módszerével. 1986, Simon & Shchuster Inc. Kiadói papírkötésben.
Bocsák Miklós: Vasas-kaland avagy Rácz Gábor feláldozása. Bp., 2004., Magánkiadás. Bp., 2006., Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Kiss László (1949-) labdarúgó, labdarúgó edző ajándékozási soraival.
Bayer Zsolt-Bencsik András-Lovas István-Molnár Tamás-Tóth Gy. László: Sajtóklub. 2001-2002. Bp.,2003,Kairosz. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Bencsik András által dedikált.