17433. 379. Closed Online auction Books: Tales
1 200 HUF
0 HUF
Benedek Elek: Hazánk története az ifjúság számára. Bp., én., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban, meglazult kötéssel.
Photo of the item taken by : kozár_edit