17435. 379. Closed Online auction Books: Tales
1 200 HUF
0 HUF
Mouton Jenő: Cougourdan Márius. A "Boldogasszony" hajó kapitányának utazásai és kalandjai. Bp., 1901, Franklin. Félvászon kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : kozár_edit