1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Krammer-féle "Gyors-faköböző és árszámító" könyvecske a fűrészelt faanyagok részére. Szerk.: Krammer Jenő. Bp., 1924, Eggenberger. Magyar és német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel.