15093.
379. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
18
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. I-V. köt. Bp., [1936-1937], Franklin. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, egy térkép-melléklettel.