15009.
379. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
[Chun, Karl (1852-1914)] Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1902], Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 8+280 p.+2+1 t. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ajándékozási sorokkal.