15087.
379. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel.