15126.
379. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Gregory K. W. - Raven C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 317+3 p.+XXXII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Oldalszámozáson belül két térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, kissé laza fűzéssel. Az eredeti elülsÅ‘ papÃrborÃtót az elülsÅ‘ szennylapra kasÃrozták.