15002.
379. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Komárom és Esztergom közigazgatásilag egyelőre egyesített vármegyék multja és jelene. Főszerk. O'sváth Andor. (Bp.-Sashalom), 1938, Magyar Vármegyék és Városok Multja és Jelene kiadóhivatala. (Élet ny.). 936p., 57t. A 675. oldaltól névjegyzékkel. /Magyar Vármegyék és Városok Multja és Jelene sorozat./ Kiadói, címeres, aranyozott egészvászon kötésben, kissé laza kötéssel.