15024.
379. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
Salamon Ferenc: Buda-Pest története. Első rész: Buda-Pest az Ó-korban. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. I. kötet. Budapest, 1878, k.n. Kiadói félbőr kötésben, sérült gerinccel, kopottas borítóban.