15040.
379. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Várady Károly (szerk.): A Magyar Szent Korona Országainak 1928. évi helységnévtára. I. rész. Csonkamagyarország helységnévtára. Bp., 1928, "A Magyar Szent Korona Országai Helységnévtárának" Kiadóhivatala. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban