Books: Travelling, Local History Number of items: 200
2202208
15502
379
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
H. W. Van Loon: Nézz körül a földön. Bp., é.n., Dante kiadás. 445 p. Félvászon-kötésben papír védőborítóban. Borító sérült, maga a könyv jó állapotú. 2200564
15503
379
Other collectibles
1 200 HUF
2195063
15504
379
Other collectibles
Fővárosunk II. A lakóhelyismeret tanításához összegyűjtött tudnivalók fővárosunk jelenéről. Szerk.: Stelly Géza, Vikár Kálmán, et alii. Tulajdonos aláírásával. Bp., 1940, Kalász Könyvkiadó Rt. Papírkötésben.
2200983
15506
379
Other collectibles
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Félvászon kötésben papírborítóval. A borító szakadt, könyvgerinc egy helyen sérült.
2 400 HUF
2203511
15507
379
Other collectibles
Herkely Károly: A mezőkövesdi matyó nép élete. Reprint, Mezőkövesd, 1996, Mezőkövesd Város Önkormányzata. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
3 000 HUF
2201896
15508
379
Other collectibles
Kneifel Imréné Békefi Erzsébet: Bakonyoszlop története. Bakonyszentkirály, Bakonyszentkirályi Községi Közös Tanács. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban, jó állapotban.
3 000 HUF
2201679
15509
379
Other collectibles
Hajdúnánás története. Szerk.: Rácz István. Hajdúnánás, 1973. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotú.
2 000 HUF
2196864
15510
379
Other collectibles
Ágics István, Halász Zoltán, Koós Tamás: Budapesti Zsebkalauz. Bp., 1959., a Közlekedési Dokumentációs Vállalat kiadásában, Keve Gyula rajzaival, fekete-fehér képanyaggal, nylon-kötés papírborítóval
1 000 HUF
2196806
15511
379
Other collectibles
1956-1990: Vegyes helytörténeti tételek, 16 db, Thurzó Gábor: Belváros és vidéke, Gerő László: A budai vár, Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér stb., különféle kiadásban, többnyire kiadói papírkötésben
1 000 HUF
2196906
15512
379
Other collectibles
Budai várral kapcsolatos vegyes tételek, 3 db. Lőrinczy György: A budai vár, F. Mihály Ida- Lócsy Erzsébet- Holl Imre: A középkori Buda és Pest, Zolnay László: A budai vár. Bp., 1955-1986, különféle kiadásban, karton illetve kiadói papírkötésben
1 000 HUF
2196786
15513
379
Other collectibles
Dávid Gyula-Mikó Imre: Petőfi Erdélyben. Bukarest, 1972., Kriterion, vászonkötés kiadói papírkötésben, fekete-fehér képanyaggal
1 800 HUF
2196848
15514
379
Other collectibles
Gerle János: Századforduló. Bp., 1997., Budapest Fővárosi Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala kiadásában (Egyetemi Nyomda), Lugosi Lugo László fényképeivel, Zeikfalvy Lenke térképrajzaival, kartonkötésben
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035