5 000 HUF
1898. "32. Gyalogezred - 1878-1898" címeres szövetborítású jelvény aranyozott karton(?) rátéttel, nemzetiszín kokárdán, szalaggal (43x34mm) T:2 rátéten sérülések / Hungary 1898. "32. Gyalogezred (32nd Infantry Regimnet) - 1878-1898" textile wrapped badge with gilt cardboard(?) overlay, with national colors cockade and ribbons (43x34mm) C:XF damages on the overlay